Tytuł: Zabiegi ginekologii estetycznej i laserowej szybkim i bezbolesnym panaceum na wstydliwe bolączki kobiet

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc intymnych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie wiele opcji, które w szybki sposób usuną te problemy i znacząco polepszą jakość życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite polecany bywa w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być wykorzystywany również w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane są w trakcie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej i redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.

Efektem może być polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, oraz radości życia.

Zaraz po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem estetyki Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje problemy, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog-Michalik.pl

Starsze artykuły tematyczne: